Julianatoren presenteert groot loopspookhuis tijdens Halloween
13-10-2017, 17.10 uur
FOTO'S Het Apeldoornse pretpark de Julianatoren heeft een groot spookhuis in huis gehaald. Tijdens de Halloween-periode kunnen bezoekers een kijkje nemen in het bekende loopspookhuis Das Omen. De kermisattractie staat tijdelijk op de parkeerplaats van het attractiepark.
Daar is eveneens een strodoolhof gebouwd, waar "echte griezels" rondlopen. Daarnaast gaat de twintig minuten durende Halloween-show De Spoken van Griezelstijn in première. Ook de andere themashows in het park zijn in Halloween-stijl.
Das Omen is een van oorsprong Duitse kermisattractie. Tegenwoordig wordt het spookhuis uitgebaat door de Nederlandse familie Punt-Sloots. De attractie was dit jaar ook te vinden op kermissen in Rotterdam, Maastricht, Heerenveen, Dordrecht, Helmond, Tilburg, Eindhoven, Zaandam, Weert en Nijmegen.
Toegang tot het spookhuis, het doolhof en de shows zit inbegrepen bij de entreeprijs. Das Omen staat twee weken lang in de Julianatoren.


Julianatoren komt terug op besluit: 'Kunnen veiligheid niet langer garanderen'
26-06-2026, 15.37 uur
Julianatoren stuurt mascottes het land in voor eigen theatershow
18-05-2026, 10.55 uur
Mascotte Julianatoren hangt aan reuzenrad voor spectaculaire stunt in speelfilm
10-05-2026, 17.08 uur
Ernstig ongeluk bij Julianatoren: traumahelikopter op parkeerplaats
22-03-2026, 10.42 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Bouwplannen onthullen geheimen van nieuwe Walibi-achtbaan: negentien elementen en drie treinen
Horroricoon Jason uit Friday the 13th krijgt eigen spookhuis in Movie Park Germany
Harde explosie bij Disneyland Paris: achtergelaten bagage opgeblazen













