Europa-Park verwelkomt beertje Paddington
13-10-2017, 15.35 uur
Kinderheld beertje Paddington komt naar het Duitse attractiepark Europa-Park. Het beroemde personage - bekend van kinderboeken, televisieseries en speelfilms - krijgt een vaste plek in het Engelse themagebied van het pretpark.
Dat bevestigt een woordvoerder van Europa-Park aan Looopings. Speciaal voor de geliefde beer wordt er onder meer een 45 minuten durende Paddington-ijsshow ontwikkeld. Er komt ook een speciale Paddington-souvenirwinkel. Bovendien krijgt de achtbaan Alpenexpress een virtualreality-film met de beer.
De ijsshow zal komend jaar van de lente tot en met de herfst te zien zijn. Daarna gaat de voorstelling op tournee door Duitsland.
Beertje Paddington, bedacht door kinderboekenschrijver Michael Bond, bestaat in 2018 zestig jaar. Drie jaar geleden kwam de bioscoopfilm Paddington uit. In december verschijnt het vervolg Paddington 2. Bedenker Bond overleed afgelopen zomer op 91-jarige leeftijd.
Weer uitbreiding voor Rulantica, het waterpark van Europa-Park: opening eind 2027
25-08-2026, 19.40 uur
Europa-Park komt dit jaar óók met horror in een maisveld
22-08-2026, 13.05 uur
Tips van de redactie
Bewijs opgedoken voor Harry Potter-wereld in Engels Universal-pretpark
Bouw van nieuwe Efteling-attractie Ravenring is nu écht begonnen: eerste onderdelen op hun plek gehesen
Plopsa verliest ontwerper van het eerste uur: creatief directeur vertrekt na ruim 25 jaar













