Walibi plant spectaculaire nieuwe waterglijbanen
30-09-2017, 20.03 uur
FOTO'S Het overdekte zwemparadijs van Walibi Belgium wordt de komende tijd flink uitgebreid. Op dit moment werkt het pretpark al aan een kindergebied van zevenhonderd vierkante meter. Het is de bedoeling om over enkele jaren ook enkele spectaculaire glijbanen toe te voegen.
Dat blijkt uit uitgelekte bouwtekeningen. Het gaat om verschillende glijbanen met een maximale hoogte van ruim 17 meter. Op de ontwerpen zijn verschillende grote trechters zichtbaar. Walibi wil het zwembad bovendien aankleden in Caraïbische sferen.
De komende jaren investeert het Belgische attractiepark in totaal zo'n 100 miljoen euro in opknapbeurten en uitbreidingen. Er staan onder meer een familieachtbaan (2018), een interactieve waterattractie (2019), een kinderachtbaan (2019), een interactieve darkride (2020), een mega coaster (2021) en een vliegtuigmolen (2022-2023) op de planning.


Walibi Belgium verbouwt waterglijbaan: heropening in december
22-09-2026, 15.05 uur
Nieuwe Efteling-attractie zit in elkaar: eerste testritten komen dichterbij
02-10-2026, 21.04 uur
Tips van de redactie
Pretparkgigant sluit bekende toeristische attractie: Berlin Dungeon verdwijnt na dertien jaar
Rechter zet streep door dwangsommen Dolfinarium: bewijs bestond uit geknipte filmpjes
Efteling trekt stekker uit grote jubileumshow: kaartjes waren al te koop













