Bruine beer doodt verzorger voor ogen van Nederlanders in Zweeds dierenpark
04-08-2017, 20.30 uur
Een bruine beer heeft een 18-jarige verzorger gedood in een Zweeds dierenpark. Dat gebeurde vanochtend tijdens een rondleiding in het roofdierenpark Orsa Rovdjurspark.
De oppasser stond samen met een Nederlandse familie in een afgesloten verblijf waar beren normaal gesproken niet kunnen komen. Toch lukte het de beer om onder een hek door te kruipen. De vader, moeder en twee kinderen konden op tijd vluchten. Het slachtoffer overleed later aan zijn verwondingen.
Toegesnelde verzorgers hebben de beer afgemaakt. De oorzaak van het incident wordt nog onderzocht. Orsa Rovdjurspark gaat naar verwachting morgen weer open. Naast beren zijn er ook tijgers, luipaarden, lynxen en wolven te vinden.
Lage bezoekersaantallen, hoge kosten: Zweedse dierentuin gaat definitief dicht
16-01-2022, 16.19 uur
Tips van de redactie
Bewijs opgedoken voor Harry Potter-wereld in Engels Universal-pretpark
Bouw van nieuwe Efteling-attractie Ravenring is nu écht begonnen: eerste onderdelen op hun plek gehesen
Plopsa verliest ontwerper van het eerste uur: creatief directeur vertrekt na ruim 25 jaar










