Ouwehands Dierenpark sponsort voetbalclub N.E.C.
04-07-2017, 16.02 uur
Spelers van voetbalclub N.E.C. Nijmegen promoten komend seizoen de reuzenpanda's van Ouwehands Dierenpark. De dierentuin in Rhenen is de nieuwe hoofdsponsor van N.E.C. Vandaag werden de shirts met het Ouwehands-logo officieel gepresenteerd.
Marcel Boekhoorn, eigenaar van Ouwehands Dierenpark, is al jaren fan van N.E.C. "De club is verheugd dat Boekhoorn ook komend seizoen verbonden blijft als supporter en zakelijk partner", staat in een persbericht. N.E.C. degradeerde onlangs van de Eredivisie naar de Jupiler League.
Het is niet voor het eerst dat de naam van een toeristische attractie prijkt op een voetbalshirt. Voetballers van de Limburgse club Roda JC speelden jarenlang in een Toverland-tenue. In 1982 was de Efteling de eerste shirtsponsor van de Eredivisie, namelijk van Sparta Rotterdam.

Ouwehands past dierenverblijf aan na bezoek van ervaringsdeskundigen
27-05-2026, 18.14 uur
Geen luiaard meer in Ouwehands Dierenpark: verblijf blijkt niet geschikt
01-05-2026, 16.12 uur
Zeeleeuwenshow in Ouwehands Dierenpark volgende maand voor het laatst te zien
29-04-2026, 15.27 uur
Harde explosie bij Disneyland Paris: achtergelaten bagage opgeblazen
27-08-2026, 09.45 uur
Tips van de redactie
Populaire show Mickey and the Magician niet te zien tijdens jubileumjaar Disneyland Paris
Grote onderhoudsbeurt in het Sprookjesbos: Efteling-fakir komende maanden aan de grond
Feest en tranen bij laatste zomershows Efteling: Big Bad Wolf Band heeft nog een verrassing in petto













