Prijzen Movie Park Germany verhoogd: 41 euro in het hoogseizoen
06-03-2017, 19.41 uur
Nu Movie Park Germany een nieuwe achtbaan opent, worden de toegangsprijzen verhoogd. Een entreebewijs voor het Duitse pretpark kost dit jaar 39 euro aan de kassa. Op topdagen in het zomerseizoen vraagt men zelfs 41 euro per persoon.
Vorig jaar konden volwassenen nog voor 37 euro naar binnen. Kinderen tussen 4 en 11 jaar zijn minimaal 30 euro kwijt. Wel worden op internet goedkopere tickets verkocht, afhankelijk van de drukte. Op rustige dagen kosten online tickets 26,90 euro per stuk.
Voorgaande jaren kregen abonnementhouders van de Efteling gratis toegang, maar daar is men abrupt mee gestopt. Dit seizoen opent Movie Park de lanceerachtbaan Operation Enterprise.
Het attractiepark is wel goedkoper dan de directe Duitse concurrentie. Een kaartje voor Phantasialand kost dit jaar 46,50 euro. Europa-Park spant de kroon met 47 euro. De entreeprijs van de Efteling stijgt in de zomer naar 39,50 euro.
Bobbejaanland sluit spookhuis, Movie Park gooit spookhuis juist open
29-07-2026, 22.20 uur
Movie Park Germany wil binnen twintig jaar twee hotels openen
08-07-2026, 16.53 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Woezel & Pip-pretpark krijgt nieuwe attracties: boomstambaan en schommelschip op komst
Nieuwe Efteling-attractie komt in beweging: eerste armen geplaatst bij testopstelling Ravenring
Nieuwe afbeelding onthult achtbaantechniek voor mysterieuze Efteling-attractie













