Efteling onthult scène van nieuwe attractie Symbolica
26-01-2017, 12.08 uur
FOTO'S De Efteling geeft voor het eerst duidelijkheid over één van de scènes in de nieuwe attractie Symbolica. Tijdens de rondrit door de darkride rijden bezoekers door de botanische plantenkas van het Paleis der Fantasie, die Botanicum wordt genoemd.
De decors zijn momenteel in aanbouw. Op social media verschenen enkele beelden. Wat er precies in de bijzondere plantenkas gaat gebeuren, zegt de Efteling er niet bij.
Symbolica krijgt in totaal tien scènes en een voorshow, met tien geavanceerde bewegende poppen en veel speciale effecten. Gasten nemen plaats in een 'Fantasievaarder' voor een rondleiding door het paleis van koning Pardulfus, samen met Efteling-mascotte Pardoes. De opening vindt komende zomer plaats.




Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Woezel & Pip-pretpark krijgt nieuwe attracties: boomstambaan en schommelschip op komst
Nieuwe afbeelding onthult achtbaantechniek voor mysterieuze Efteling-attractie
Wim Beelen wil tot aan Straatsburg vechten voor behoud van Rotterdams pretpark: 'Duurt altijd twintig jaar'













