Parc Astérix Paris
Medewerker van pretpark Parc Astérix betrapt met kinderporno
18-11-2016, 21.19 uur
Een medewerker van het Franse pretpark Parc Astérix is veroordeeld voor het downloaden van kinderporno. Het 29-jarige personeelslid moet acht maanden de cel in. Dat heeft de rechtbank van Senlis afgelopen week bepaald, melden regionale media.
De pretparkmedewerker, ene Nicolas, werd in januari 2015 ook al veroordeeld voor hetzelfde feit. In de tussentijd is hij nooit gestopt met het kijken naar kinderporno, gaf hij toe in de rechtszaal. "Ik weet dat dit geen normaal gedrag is", verklaarde hij. "Ik ben niet trots op wat ik doe."
De man verzamelde kinderporno op zijn smartphone, tablet en USB-sticks. Het is niet duidelijk of Parc Astérix wist van het verleden van de man.
Meer Parc Astérix Paris
Parc Astérix bouwt plein onder achtbaan om tot nachtclub
11-08-2026, 21.36 uur
Van circus naar Cleopatra: Parc Astérix opent vernieuwd buffetrestaurant
06-06-2026, 23.59 uur
Populair
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Efteling-directeur vreest dat de Efteling 'wegzakt' zonder nieuwe natuurvergunning: 'Ja, dan hebben we een probleem'
Woezel & Pip-pretpark krijgt nieuwe attracties: boomstambaan en schommelschip op komst
Nieuwe Efteling-attractie komt in beweging: eerste armen geplaatst bij testopstelling Ravenring













