Walibi schakelt schoonmaakbedrijf in voor drukke Fright Nights
12-10-2016, 19.17 uur
Walibi Holland ligt er tijdens de Halloween Fright Nights een stuk schoner bij dan voorgaande jaren. Een extern schoonmaakbedrijf heeft de opdracht gekregen om het attractiepark netjes te houden op de drukbezochte Halloween-dagen.
Door het hele park zijn tientallen extra vuilnisbakken neergezet. Bij horecagelegenheden naast de nieuwe achtbaan Lost Gravity hangen vuilniszakken aan de tafels. Bovendien wordt er een speciaal team van medewerkers ingezet om rondslingerend afval op te ruimen.
Walibi werkt samen met het Zuid-Hollandse bedrijf CT Event Services, gespecialiseerd in evenementenreiniging. "Na het eerste weekend merken we dat het resultaat er zeker mag zijn", laat een woordvoerster weten. "Het park ligt er pico bello bij."
Bijenzwerm strijkt neer op spookhuis in Walibi Holland
12-08-2026, 14.20 uur
Bloederig ongeluk in Walibi: bezoeker raakt vinger kwijt in waterbaan
07-08-2026, 15.41 uur
Tips van de redactie
Na gemiste deadline hangt Dolfinarium dwangsom van 20.000 euro boven het hoofd
Efteling-bezoekers grijpen naar ondertiteling omdat ze Brabants accent niet verstaan in Villa Volta
Eerste werkzaamheden zijn begonnen: hier komt de nieuwe achtbaan van de Efteling













