Kermisattractie met vliegtuigjes vernield
25-09-2016, 17.11 uur
Kwajongens hebben vannacht een attractie vernield op de kermis in het Noord-Hollandse Avenhorn. De vliegtuigmolen van exploitant Michel Koolhaas werd flink toegetakeld door vandalen. Dat schrijft de teleurgestelde kermisbaas op zijn Facebook-pagina.
"Eén van de vliegtuigen hebben ze naar beneden weten te krijgen", aldus Koolhaas. "De vleugel achterop is met veel geweld van het vliegtuig afgetrokken." Ook zijn er meerdere lampen gesloopt. Er zou ruim 3000 euro schade zijn.
De slopers hebben verder een fiets en een makelaarsbord in twee van de vliegtuigjes gegooid. "Zeer spijtig dat feestgangers niet het fatsoen hebben om van andermans spullen af te blijven", zegt de exploitant. Hij hoopt dat eventuele getuigen zich bij de politie willen melden.

Gigantische mechanische penis zorgt voor ophef op de kermis: attractie stilgelegd
04-09-2026, 12.10 uur
Grootste mobiele funhouse ter wereld duikt op in België na conflict
03-09-2026, 09.32 uur
Politie leidt Syrische jongeren weg na confrontatie op kermis in Den Bosch
28-08-2026, 12.52 uur
Tips van de redactie
Plopsa verliest ontwerper van het eerste uur: creatief directeur vertrekt na ruim 25 jaar
Efteling voor het eerst met eigen stand aanwezig op beurs voor Efteling-fans
Amerikaans pretpark onthult nieuw achtbaantype dat in 2029 naar de Efteling komt













