'Nederlandse' Frozen-attractie in Walt Disney World geopend
22-06-2016, 14.57 uur
VIDEO Walt Disney World heeft een nieuwe attractie geopend die bedacht is door een Nederlander. Michel den Dulk ontwierp de darkride Frozen Ever After voor Disney-pretpark Epcot. Eerder werkte Den Dulk voor de Efteling en het Duitse Europa-Park.
Frozen Ever After opende gisteren voor het publiek. Tijdens een tochtje in een Vikingboot komen inzittenden langs verschillende figuren uit de gigantisch populaire animatiefilm Frozen. De bewegende poppen lijken levensecht door soepele bewegingen en gezichtsuitdrukkingen die worden gecreëerd met behulp van videoprojecties.
Den Dulk is met een team van Disney naar Noorwegen gereisd om inspiratie op te doen voor de decors. De nieuwigheid lijkt een succes: de wachttijd liep gisteren al snel op naar ruim zes uur, voor een ritje van ongeveer vijf minuten.
Reusachtig Disney-cruiseschip trekt bekijks in Rotterdam
28-07-2026, 18.44 uur
Main Street uit Disneyland verschijnt als grote Lego-set van 350 euro
30-05-2026, 13.26 uur
Disney kiest nieuwe topman: pretparkbaas wordt algemeen directeur
03-02-2026, 15.01 uur
Disney verwacht veel Europese toeristen te lokken met Disneyland Abu Dhabi
08-05-2025, 20.30 uur
Harde explosie bij Disneyland Paris: achtergelaten bagage opgeblazen
27-08-2026, 09.45 uur
Tips van de redactie
Populaire show Mickey and the Magician niet te zien tijdens jubileumjaar Disneyland Paris
Grote onderhoudsbeurt in het Sprookjesbos: Efteling-fakir komende maanden aan de grond
Feest en tranen bij laatste zomershows Efteling: Big Bad Wolf Band heeft nog een verrassing in petto












