Koperdieven slaan hun slag in Disneyland
27-02-2011, 18.31 uur
Disneyland Paris is het slachtoffer geworden van een grootschalige koperdiefstal. Drie mannen, gekleed in overall, betraden maandagmiddag het zwaarbewaakte terrein van de Davy Crockett Ranch.
In het vakantiedorp haalden de dieven tussen half een en vijf uur voor 11.000 euro aan koperen onderdelen van lampen weg. Elk onderdeel is zo'n 400 euro waard. De Zware Jongens hadden alleen een trap bij zich. Ondanks dat er bewaking aanwezig was, konden ze ongemerkt opereren.
De politie heeft een onderzoek ingesteld. Zoals gebruikelijk weigert een woordvoerder van Disneyland Paris commentaar op de zaak te geven.
Harde explosie bij Disneyland Paris: achtergelaten bagage opgeblazen
27-08-2026, 09.45 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Feest en tranen bij laatste zomershows Efteling: Big Bad Wolf Band heeft nog een verrassing in petto
Wildlands Emmen werkt aan overnachtingen tussen de dieren én groot nieuw roofdierengebied
Nederlandse RollerCoaster Tycoon-expert kraakt nieuwe versie af: 'Verschrikkelijke geldklopperij'











