10.000 euro voor gouden tip over geldroof Phantasialand
27-06-2015, 15.59 uur
De Duitse politie tast nog volledig in het duister over de mysterieuze geldroof van vorig weekend in pretpark Phantasialand. Twee dieven gingen er zaterdagavond tijdens een homofeestje vandoor met zo'n 600.000 euro. Van de criminelen ontbreekt ieder spoor.
Getuigen worden opgeroepen om zich zo snel mogelijk te melden. Wie een verdachte situatie heeft gezien, kan makkelijk geld verdienen. Men looft maar liefst 10.000 euro uit voor de gouden tip die leidt tot de aanhouding van de daders.
De rovers sloegen toe in een kluis gelegen in het themagebied Berlin, in de buurt van een theaterzaal. Ze wisten precies waar ze moesten zijn en waar de kluissleutel zich bevond. Waarschijnlijk kregen ze hulp van binnenuit. Er zijn voor zover bekend nog geen medewerkers aangemerkt als verdachten.
Phantasialand verandert uiterlijk van twee mascottes: bekijk het verschil
08-08-2026, 22.20 uur
Sugardaddy's gezocht in Phantasialand: merkwaardige reclame boven Duits pretpark
02-08-2026, 18.41 uur
Grote stap voor uitbreiding Phantasialand: gemeente geeft groen licht voor onderzoek
10-07-2026, 11.53 uur
Tips van de redactie
Efteling-bezoekers grijpen naar ondertiteling omdat ze Brabants accent niet verstaan in Villa Volta
Eerste werkzaamheden zijn begonnen: hier komt de nieuwe achtbaan van de Efteling
Lion King-schurk Scar komt als animatronic tot leven in nieuwe attractie Disneyland Paris













