Frans pretpark in de fout: oerdomme spelfout op opvallend welkomstbord
07-06-2015, 22.37 uurBeeld: Waly.Biz
FOTO'S Medewerkers van het Franse pretpark Walygator Parc waren waarschijnlijk nog niet helemaal wakker toen ze een nieuw welkomstbord moesten beschilderen. Op het enorme plakkaat is een joekel van een taalfout terechtgekomen.
In plaats van 'Dino World' gaat een themagebied nu door het leven als 'Dino Wolrd'. Dat blijkt uit foto's van fansite Waly.Biz. De spellingsblunder leidde al tot grote hilariteit op social media. "Ongelofelijk, men kan geen twee woorden spellen zonder flater", reageert iemand. Een ander vraagt zich af of het park soms dyslectische decorateurs in dienst heeft.
Het bord hoort bij een nieuw themadeel dat in het teken staat van dinosaurussen. Walygator Parc investeerde een smak geld om een oude wildwaterbaan aan te kleden als een jungle met dino's.




Houten achtbaan in Frans pretpark gesloten wegens wateroverlast
18-05-2024, 12.34 uur
Directeur van Noord-Frans attractiepark Walygator vertrekt
05-01-2024, 13.55 uur
Frans pretpark zegt sorry voor rampzalig verlopen openingsweekend
18-04-2023, 23.38 uur
Frans pretpark Walygator kiest voor kleinschalige winteropening
10-12-2022, 21.01 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Disneyland Paris veroordeeld na dodelijk ongeluk in attractie: honderdduizenden euro's boete
RollerCoaster Tycoon krijgt weer een kans: nieuwe game verschijnt komende winter
Youtubers gooien 1000 euro in coin pushers op de kermis: dit winnen ze












