Duinrell vol elfen en trollen: apart weekend voor fantasyfreaks
08-03-2015, 14.49 uur
Liefhebbers van fantasyverhalen en de middeleeuwen krijgen hun eigen themaweekend in Duinrell. Op zaterdag 28 en zondag 29 maart is het attractiepark alleen geopend voor verklede fantasyfreaks.
Ze mogen tegen een gereduceerd tarief langskomen voor optredens, workshops, zwaardgevechten en een markt. Ook alle attracties zijn operationeel. 'Gewone' bezoekers zijn tijdens het 'Fantasy Worlds'-weekend niet welkom: het reguliere seizoen van het pretpark begint een week later.
De Efteling kwam vorig jaar nog in het nieuws toen bleek dat verkleedpartijen daar niet langer getolereerd werden, tot groot verdriet van veel cosplayers. Over dergelijke regeltjes hoeven de deelnemers van het fantasyfestival in Duinrell zich geen zorgen over te maken, vertelt een woordvoerder. "Zolang je maar veilig in de attractie kan, is elk kostuum toegestaan."
Taakstraf voor ex-horecamanager Duinrell na aanranding met ijsje
28-08-2026, 14.07 uur
Duinrell onthult plannen voor 2027: dit gaat er veranderen bij het Tikibad
21-08-2026, 20.49 uur
Klassieke Duinrell-attractie krijgt na 36 jaar een actiefoto
14-08-2026, 11.27 uur
Duinrell is na jaren overstag: roken niet meer overal toegestaan
12-08-2026, 18.59 uur
Tips van de redactie
Foodwatch richt pijlen nu op fastfood: Efteling is opnieuw zondebok
Hét achtbanenpark van Europa bouwt weer een nieuwe rollercoaster: zelfde type als in Toverland
De Efteling gaat komende winter op veel dagen een uurtje eerder open












