Interactieve Efteling-show geen succes
02-03-2015, 08.58 uur
VIDEO Een experiment om watershow Aquanura in de Efteling interactief te maken, is waarschijnlijk niet voor herhaling vatbaar. Van het nieuwe systeem werd de afgelopen twee weken nauwelijks gebruikgemaakt.
Met behulp van de Efteling-app konden bezoekers hun telefoonscherm tijdens de show mee laten kleuren met de fonteinen. Het pretpark verwachtte veel van de groots aangekondigde noviteit, maar het resultaat viel flink tegen.
Deelnemers waren elke voorstelling op één hand te tellen. Op sommige dagen deed zelfs geen enkele toeschouwer mee. Voor een promotiefilmpje ter gelegenheid van de nieuwigheid moest de Efteling zelfs een blik figuranten opentrekken. Ook de techniek liet nog al eens te wensen over.
Veel bezoekers klaagden bovendien dat de 'interactieve' app eigenlijk helemaal niet zo interactief is: toeschouwers kunnen voor en tijdens de show niets zelf bepalen of instellen: ze fungeren alleen als lampje dat van kleur verandert.
Efteling daagt bezoekers uit om 'iets nieuws te proberen' bij cola-automaat
Gisteren, 22.12 uur
Efteling zet Piraña-vis op voetstuk: nieuw souvenir
28-08-2026, 16.57 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Wildlands Emmen werkt aan overnachtingen tussen de dieren én groot nieuw roofdierengebied
Nederlandse RollerCoaster Tycoon-expert kraakt nieuwe versie af: 'Verschrikkelijke geldklopperij'
Europa-Park neemt weer een klassieker onder handen: oude darkride krijgt komende winter een make-over












