Nieuw souvenir: Efteling zet monsterkat uit Danse Macabre op een stokje
Gisteren, 15.32 uurBeeld: @cindy_ve
FOTO'S Het kwaad uit Danse Macabre kan voortaan mee naar huis. De Efteling verkoopt een nieuw souvenir van het Onnoembare, het duivelse kattenwezen uit het verhaal rond de griezelattractie. Het gaat om een decoratieve kattenkop op een zwarte standaard.
Het Onnoembare is de boosaardige hoofdrolspeler in het achtergrondverhaal van het spookspektakel. Volgens de overlevering liet het wezen in 1876 het complete orkest van dirigent Joseph Charlatan verdwijnen. Het kwaad manifesteert zich als een monsterlijk, katachtig figuur. In en rond de attractie duikt het figuur in verschillende gedaantes op.
Het nieuwe beeldje wordt door het attractiepark aangeduid als "Monsterkat op voet". Een exemplaar is voor 12,50 euro verkrijgbaar bij Dr. Charlatans Kwalycke Zaken, de souvenirwinkel bij de uitgang van Danse Macabre. Het nieuwe product vertoont gelijkenissen met een zelfgemaakt souvenir dat een Efteling-fan eerder met een 3D-printer vervaardigde.


Luchtfoto maakt duidelijk hoeveel ruimte vrijkomt in Sprookjesbos Efteling
24-08-2026, 10.51 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Disneyland Paris veroordeeld na dodelijk ongeluk in attractie: honderdduizenden euro's boete
RollerCoaster Tycoon krijgt weer een kans: nieuwe game verschijnt komende winter
Youtubers gooien 1000 euro in coin pushers op de kermis: dit winnen ze













