Deal gesloten over aankoop grond voor grootste attractiepark van Europa
15-01-2015, 16.28 uur
De komst van Paramount London, het grootste attractiepark van Europa, is weer een stap dichterbij gekomen. Deze week hebben de initiatiefnemers een deal gesloten over het aankopen van een grote lap grond in South East England.
Daar moet het megaresort van 2,5 miljard euro binnen enkele jaren uit de grond gestampt worden. Volgens de ontwikkelaars kan het ambitieuze droomproject nu echt niet meer stuk. Het enorme terrein ligt op een schiereiland waar tot 1993 cementfabrieken stonden.
In het pretpark, op een uurtje rijden van het centrum van Londen, komen attracties te staan die in het teken staan van zowel Paramount-films als tv-programma's van publieke omroep BBC, zoals Star Trek, Mission Impossible en Top Gear.

Nagel aan de doodskist: definitief over en uit voor Engels pretparkresort
25-01-2025, 15.45 uur
Bedrijf achter nieuw Engels pretparkresort in financiële problemen
21-03-2023, 15.11 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Efteling-directeur vreest dat de Efteling 'wegzakt' zonder nieuwe natuurvergunning: 'Ja, dan hebben we een probleem'
Woezel & Pip-pretpark krijgt nieuwe attracties: boomstambaan en schommelschip op komst
Nieuwe Efteling-attractie komt in beweging: eerste armen geplaatst bij testopstelling Ravenring













