Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Gardaland Resort

Opvallende stunt: pretpark Gardaland heeft nu een eigen metrotrein

VIDEO Het Italiaanse attractiepark Gardaland is tijdelijk zichtbaar in het dagelijks straatbeeld van Milaan. Op metrolijn M5 rijdt een volledig bestickerde trein met vier rijtuigen in de stijl van het bekende pretparkresort. De metroverbinding loopt over ruim 12 kilometer langs negentien stations.

Het doel van de promotiecampagne is om het merk Gardaland naar de stad te brengen. De trein is ingericht met verwijzingen naar verschillende onderdelen van het resort, waaronder het Gardaland Adventure Hotel, aquarium Sea Life, themagebied Fantasy Kingdom en achtbaan Oblivion: The Black Hole.

De aankleding is tot eind maart zichtbaar in de rijtuigen en bij de deuren van de metro. Met de stunt richt Gardaland zich op een breed publiek in en rond Milaan, waaronder ook internationale reizigers. "We willen het dagelijks leven opfleuren en verrijken", zegt een woordvoerder. 



Meer Gardaland Resort
Populair

Tips van de redactie

Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad Trouw EenVandaag Hart van Nederland Shownieuws Editie NL Het Financieele Dagblad ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Quote Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant NH Nieuws Omroep Gelderland RTV Oost Omroep West RTV Utrecht L1 Nieuws Omroep Zeeland Omroep Flevoland RTV Drenthe Dagblad van het Noorden Noordhollands Dagblad De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem PZC VRT NWS Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Standaard De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg RTBF RTL info Sudinfo