Video: Efteling ontwaakt onder dik pak sneeuw van Vrouw Holle
Gisteren, 11.26 uur
VIDEO Sprookjesfiguur Vrouw Holle heeft flink haar best gedaan. Net als in grote delen van het land ligt er in de Efteling een dik pak sneeuw. Dat levert feeërieke plaatjes op, die de Efteling ook zelf deelt op social media. Op de officiële kanalen van het attractiepark verscheen een korte video met sneeuwbeelden uit het Sprookjesbos.
Die begint met Vrouw Holle en haar klassieke uitroep "Zal ik het laten sneeuwen?", met de stem van Efteling-conceptspecialist Robert-Jaap Jansen. Daarna zien we het Herautenplein met Ezeltje Strek Je, Langnek van het sprookje De Zes Dienaren, het Kabouterdorp en Raponsje, allemaal gehuld onder een laag sneeuw.
Als de monstervis van Pinokkio in beeld komt, zien we op de achtergrond het Efteling Grand Hotel. Later worden achtereenvolgens nog Doornroosje, De Wolf en de Zeven Geitjes, Hans en Grietje, de Sprookjesboom, Klein Duimpje en de Reus, Draak Lichtgeraakt en de Trollenkoning getoond. Het filmpje eindigt weer bij het huisje van Vrouw Holle.
















