Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Attractie- & Vakantiepark Slagharen

Nieuw zwembad in Slagharen niet toegankelijk voor abonnees

Zwemmen in het nieuwe subtropische waterparadijs van Attractiepark Slagharen wordt een dure grap voor abonnementhouders. Zij mogen het nieuwe zwembad niet in met hun pasje.

In plaats daarvan moeten ze elke keer een apart entreekaartje kopen. Dat staat in de voorwaarden van de abonnementen voor 2015. Een medewerkster van de klantenservice bevestigt het beleid in gesprek met Looopings. "Abonnementen zijn niet geldig voor het nieuwe waterpark", zegt ze. "Abonnees dienen voor elk bezoek aparte toegangstickets aan te schaffen."

De entreeprijzen van het zwembad zijn nog niet bekend. Het complex, met een grootte van 4.500 vierkante meter, moet vóór de meivakantie klaar zijn. 

Meer Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Populair

Tips van de redactie

Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad Trouw EenVandaag Hart van Nederland Shownieuws Editie NL Het Financieele Dagblad ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Quote Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant NH Nieuws Omroep Gelderland RTV Oost Omroep West RTV Utrecht L1 Nieuws Omroep Zeeland Omroep Flevoland RTV Drenthe Dagblad van het Noorden Noordhollands Dagblad De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem PZC VRT NWS Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Standaard De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg RTBF RTL info Sudinfo