Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Sea Life Scheveningen

Sea Life Scheveningen verkoopt speciale NAVO-tickets voor de NAVO-top

Vandaag, 15.55 uur

Sea Life Scheveningen is komende week lastig bereikbaar vanwege de NAVO-top in Den Haag. Om de drempel voor een bezoekje te verlagen, worden nu speciale NAVO-tickets verkocht. Bezoekers kunnen tijdens de top, op dinsdag 24 en woensdag 25 juni, voor 10 euro naar binnen.

De speciale toegangsbewijzen, voor zowel kinderen als volwassenen, zijn alleen verkrijgbaar op de website van Sea Life. Later omboeken is niet mogelijk. De kortingsactie geldt overigens ook voor een zusterattractie aan de Scheveningse boulevard: het Legoland Discovery Centre.

Nederland verwelkomt komende week tientallen wereldleiders en ministers en duizenden delegatieleden. Om hen veilig en ongestoord tussen Schiphol en Den Haag te kunnen vervoeren, zijn er verkeers- en veiligheidsmaatregelen nodig.

Randstad
Met name in de Randstad kunnen weggebruikers hiervan zeer ernstige hinder ondervinden op de dagen rondom de top, namelijk van zondagmiddag 22 juni tot vrijdagmorgen 27 juni.

Meer Sea Life Scheveningen
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be