Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Efteling

Efteling zet weer bouwhekken neer bij Hans en Grietje, zeven maanden na herbouw

Vandaag, 17.39 uurBeeld: @NonoC45817

De Efteling is weer bezig met onderhoudswerkzaamheden bij Hans en Grietje, slechts zeven maanden na een gigantisch onderhoudsproject. Vorig jaar werd het originele snoephuisje van de heks gesloopt omdat het bouwwerk in slechte staat was.

Er verscheen een volledig nieuw huisje in het Sprookjesbos. Eind november konden bezoekers het sprookje weer in volle glorie bewonderen. Nu - ruim een half jaar later - staan er toch weer bouwhekken rond het tafereel.

Wie over de hekken tuurt, kan zien dat er dit keer sprake is van een kleine opknapbeurt: het snoeppad naar het huisje wordt opnieuw geverfd. Kennelijk had dat element nog wat aandacht nodig.

Doornroosje
Na een jaar vol met ingrijpende bouwprojecten, onder meer bij Doornroosje, De Zes Zwanen, De Wolf en de Zeven Geitjes en De Prinses op de Erwt, is het momenteel relatief rustig in het Sprookjesbos. Er staan geen sprookjes in de steigers.

Meer Efteling
Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings op FacebookLooopings op Facebook
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad EenVandaag Hart van Nederland Editie NL ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant L1 Nieuws Omroep Flevoland Omroep West Omroep Gelderland RTV Oost RTV Drenthe Dagblad van het Noorden De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg Sudinfo.be