Video: haperende Efteling-omroep zorgt voor hilariteit
21-03-2025, 14.09 uur
Beeld: @Coshira_
VIDEO Heeft de Efteling een kermisomroeper neergezet op de parkeerplaats? Dat idee kregen arriverende bezoekers vanochtend wel. Door technische problemen klonk de omroep in het entreegebied als een soort kermisjingle.
Normaal gesproken worden passanten in meerdere talen gewezen op enkele parkregels, zoals het rookverbod. In plaats van het gebruikelijke praatje kwam de omroepstem vanochtend niet uit haar woorden.
"Be-bes-bes-b-best-be-st-gast-ga-ga-ga-ga-st-st", zo begon de stotterende voice-over haar verhaal. Het kwam de verstaanbaarheid niet ten goede. Beelden van het technische euvel zorgen voor hilariteit op social media.
Moeite
"De omroep heeft deze ochtend nog wat moeite met opstarten en gaat nog niet soepel", schrijft een X-gebruiker bij het komische filmpje. Op het Efteling-parkeerterrein vinden al geruime tijd ingrijpende werkzaamheden plaats. Er worden nieuwe wegen en parkeervakken aangelegd.
Efteling zet Piraña-vis op voetstuk: nieuw souvenir
Gisteren, 16.57 uur
Jongen valt uit rijdende Efteling-trein: incident loopt met een sisser af
Gisteren, 13.43 uur
Nieuw souvenir: Efteling zet monsterkat uit Danse Macabre op een stokje
26-08-2026, 15.32 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Nederlandse RollerCoaster Tycoon-expert kraakt nieuwe versie af: 'Verschrikkelijke geldklopperij'
Europa-Park neemt weer een klassieker onder handen: oude darkride krijgt komende winter een make-over
Bouwplannen onthullen geheimen van nieuwe Walibi-achtbaan: negentien elementen en drie treinen













