Ook nieuwe drankleverancier voor Walibi Holland: Hertog Jan vervangt Grolsch
16-01-2025, 18.14 uurBeeld: Coasters and Brews
Na de Efteling kiest ook Walibi Holland dit jaar voor een nieuwe drankleverancier. De afgelopen negen jaar schonk het pretpark in de polder Grolsch, in samenwerking met De Klok Dranken. Vanaf het aankomende seizoen kunnen bezoekers Hertog Jan bestellen. Walibi stapt over naar de firma AB InBev.
Dat bevestigt een woordvoerster aan Looopings. Bij AB InBev horen ook andere merken. "Het betekent dat we bieren gaan schenken zoals Hertog Jan, Budweiser, Corona en Leffe", legt de voorlichtster uit. "We hebben er zin in en kijken uit naar een mooi nieuw hoofdstuk samen."
De tapzuilen in het park worden vervangen. Onlangs kreeg de Efteling veel commentaar toen bekend werd dat men Hertog Jan zou inruilen voor Heineken. Pretparkfans die terugverlangen naar Hertog Jan, kunnen vanaf april 2025 dus in Walibi terecht.
Bijenzwerm strijkt neer op spookhuis in Walibi Holland
12-08-2026, 14.20 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Efteling-directeur vreest dat de Efteling 'wegzakt' zonder nieuwe natuurvergunning: 'Ja, dan hebben we een probleem'
Woezel & Pip-pretpark krijgt nieuwe attracties: boomstambaan en schommelschip op komst
Nieuwe Efteling-attractie komt in beweging: eerste armen geplaatst bij testopstelling Ravenring













