Efteling-abonnees mogen weer gratis naar Europa-Park
28-04-2022, 17.58 uur
Een belangrijk voordeeltje voor abonnementhouders van de Efteling keert terug. Vanaf nu mogen Efteling-abonnees weer één keer per kalenderjaar gratis naar Europa-Park, het grootste pretpark van Duitsland. Dat heeft de Efteling vanmiddag bekendgemaakt.
In 2020 werd de gratis toegang voor Efteling-abonnementhouders geschrapt vanwege de coronamaatregelen. Omdat het Zuid-Duitse attractiepark een beperkte capaciteit moest hanteren, besloot men de kosteloze bezoekjes van Nederlanders aan banden te leggen.
Nu de coronaregels zijn opgeheven, kan een Efteling-pasje weer gebruikt worden voor een gratis Europa-Park-ticket. Wie er gebruik van wil maken, moet vóór het bezoek een persoonsgebonden voucher ophalen bij de Gastenservice van de Efteling. Op de voucher staat ook een geldigheidsdatum.
Hotel
Het inwisselen van de voucher kan bij het informatiepunt bij de hoofdingang van Europa-Park. Het tonen van een legitimatiebewijs en het Efteling-abonnement is verplicht. Wie blijft slapen in een Europa-Park-hotel, kan de voucher laten zien bij de receptie.
Weer uitbreiding voor Rulantica, het waterpark van Europa-Park: opening eind 2027
25-08-2026, 19.40 uur
Europa-Park komt dit jaar óók met horror in een maisveld
22-08-2026, 13.05 uur
Spanje of Mexico? Europa-Park reageert op klacht over themagebied
21-08-2026, 12.41 uur
Video: eerste mensen maken al testrit in nieuwe Efteling-attractie
06-09-2026, 17.59 uur
Tips van de redactie
Veiling Speelstad Oranje afgeblazen: gesloten pretpark wordt overgenomen door eigenaar Wunderland Kalkar
Arendelle in winterse sferen: eerste keer Kerstmis in nieuwe Frozen-wereld Disneyland Paris
Vrouw sluit Efteling-abonnementen af speciaal voor de Droomvlucht-elfjes, maar dan komt er een onaangename verrassing













