Europa-Park kondigt nieuwe attractie aan: Snorri Touren
03-04-2019, 22.27 uur
FOTO'S Europa-Park opent dit jaar onverwachts een nieuwe attractie. Het Duitse pretpark heeft een verrassing in petto in het vernieuwde themagebied Scandinavië, dat momenteel opnieuw opgebouwd wordt na een grote brand. In de kelder wordt de nieuwe darkride Snorri Touren gebouwd.
Dat heeft Europa-Park-directeur Michael Mack vanavond bevestigd op Twitter, nadat de naam al uitlekte via Looopings. "De kelder van Scandinavië wordt prachtig, vol met vrolijkheid en plezier", aldus Mack. "Ik ben trots om Snorri Touren aan te mogen kondigen, onze nieuwe familieattractie die later dit jaar opengaat."
Op de parkplattegrond van Europa-Park staat dat de attractie af is in "herfst 2019". De naam is een verwijzing naar de schattige inktvis Snorri, de mascotte van het nieuwe waterpark Rulantica. Het zwemparadijs wordt op 28 november officieel geopend.
Winkel
Het park laat ook nieuwe ontwerpen zien van het Scandinavische gebied, dat vanaf 24 mei weer toegankelijk is. Er komt onder meer een nieuwe souvenirwinkel die in het teken staat van Snorri.


Weer uitbreiding voor Rulantica, het waterpark van Europa-Park: opening eind 2027
25-08-2026, 19.40 uur
Europa-Park komt dit jaar óók met horror in een maisveld
22-08-2026, 13.05 uur
Spanje of Mexico? Europa-Park reageert op klacht over themagebied
21-08-2026, 12.41 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Bouwplannen onthullen geheimen van nieuwe Walibi-achtbaan: negentien elementen en drie treinen
Horroricoon Jason uit Friday the 13th krijgt eigen spookhuis in Movie Park Germany
Harde explosie bij Disneyland Paris: achtergelaten bagage opgeblazen













