Bezoekers laten Wildlands Emmen links liggen: 1,8 miljoen euro verlies
14-06-2018, 18.01 uur
Wildlands Adventure Zoo in Emmen heeft vorig jaar een verlies geleden van 1,8 miljoen euro. Dat bevestigt de directie van het Drentse themapark aan regionale media. Afgelopen maand werd al bekend dat de bezoekersaantallen van 2017 flink tegenvielen.
In openingsjaar 2016 trok Wildlands nog 1,4 miljoen bezoekers, verspreid over negen maanden. Een jaar later waren dat er nog maar een miljoen, verspreid over twaalf maanden. Het aantal abonnementhouders daalde van 70.000 in het eerste jaar naar 31.000 nu.
Er is een nieuwe koers nodig om het tij te kunnen keren, zegt directeur Frankwin van Beers. "We gaan nog meer luisteren naar de mensen." Ook is het de bedoeling om de naamsbekendheid te vergroten, onder meer door prominenter aanwezig te zijn op kortingssites.
Wildlands kan in theorie 1,3 miljoen bezoekers per jaar lokken, blijkt uit onderzoek. Dat gaat in 2018 waarschijnlijk nog niet lukken. Tot nu toe trok het park minder bezoekers dan in dezelfde periode een jaar eerder.
Zestien bedreigde reuzenvleerhonden komen naar Wildlands
21-08-2026, 17.48 uur
Wildlands Emmen schiet overprikkelde bezoekers te hulp met hulpmiddel
26-06-2026, 09.42 uur
Dode vlinders uit dierenpark Wildlands ingezet tegen opmerkelijke fobie
13-06-2026, 16.22 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Woezel & Pip-pretpark krijgt nieuwe attracties: boomstambaan en schommelschip op komst
Nieuwe Efteling-attractie komt in beweging: eerste armen geplaatst bij testopstelling Ravenring
Nieuwe afbeelding onthult achtbaantechniek voor mysterieuze Efteling-attractie













