Welkom!
Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert.
Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.
Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.
De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!
Attractiepark Toverland

Zo promoot Toverland de nieuwe achtbaan Fenix

Toverland is begonnen met de reclamecampagne voor de nieuwe achtbaan Fenix. Het Limburgse attractiepark heeft een indrukwekkende visual laten maken om een zo goed mogelijk beeld te geven van de veertig meter hoge wing coaster. Het beeld zal de komende tijd onder meer prijken op reclameborden en in folders.

"We zijn heel blij met het eindresultaat", laat een woordvoerster weten. "Deze blikvanger roept het gevoel van een ritje in Fenix heel goed op." Op het reclamebeeld is ook de nieuwe waterattractie Merlin's Quest te zien. Beide attracties liggen in het nieuwe themagebied Avalon.

Fenix gaat drie keer over de kop met een topsnelheid van 95 kilometer per uur. De karretjes hangen links en rechts naast de baan. Het gaat om de hoogste achtbaan met inversies in Nederland. De bouw kost 13 miljoen euro. Over vier weken vindt de opening plaats. 

Meer Attractiepark Toverland
Populair

Tips van de redactie

Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad Trouw EenVandaag Hart van Nederland Shownieuws Editie NL Het Financieele Dagblad ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Quote Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant NH Nieuws Omroep Gelderland RTV Oost Omroep West RTV Utrecht L1 Nieuws Omroep Zeeland Omroep Flevoland RTV Drenthe Dagblad van het Noorden Noordhollands Dagblad De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem PZC VRT NWS Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Standaard De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg RTBF RTL info Sudinfo