Europa-Park maakt plannen voor nieuwe attractie na megabrand
30-05-2018, 15.30 uur
Nog geen vier dagen na de verwoestende brand in Europa-Park worden er al plannen gemaakt voor een nieuwe attractie. Bij de brand van afgelopen weekend is de darkride Piraten in Batavia volledig weggevaagd. "We kunnen bevestigen dat er in de toekomst wederom een attractie voor de hele familie zal ontstaan", zegt een woordvoerder.
Het is nog niet duidelijk wat voor soort attractie er gebouwd zal worden. "Na het verlies van Piraten in Batavia denkt de familie Mack intensief na over een nieuw concept." Europa-Park is eigendom van de familie Mack. De dagelijkse leiding is in handen van directeuren Michael en Thomas Mack.
De afgebrande attractie, geopend in 1987, lag in het Nederlandse themagebied. Ook het Scandinavische themadeel werd grotendeels in as gelegd. Daar zijn vandaag de eerste sloopwerkzaamheden begonnen. Het Duitse pretpark wil wildwaterbaan Fjord Rafting binnen enkele weken heropenen.
Europa-Park doet souvenirs in de uitverkoop: naam van attractie is verkeerd gespeld
29-09-2026, 10.36 uur
Video: dit spookhuis in Europa-Park is voor iedereen gratis te bezoeken
28-09-2026, 10.52 uur
Europa-Park verlengt seizoen: bijna twee weken eerder open, maar niet alles draait
18-09-2026, 10.07 uur
Nieuwe Efteling-attractie zit in elkaar: eerste testritten komen dichterbij
02-10-2026, 21.04 uur
Tips van de redactie
Pretparkgigant sluit bekende toeristische attractie: Berlin Dungeon verdwijnt na dertien jaar
Rechter zet streep door dwangsommen Dolfinarium: bewijs bestond uit geknipte filmpjes
Efteling trekt stekker uit grote jubileumshow: kaartjes waren al te koop













