Efteling bouwt interactief podium voor Symbolica
22-05-2018, 13.56 uur
Voor de nieuwste Efteling-attractie Symbolica wordt een interactief podium gebouwd. Het gaat om een sierlijke verhoging met daarop twee Pardoes-sloffen. Twee bezoekers kunnen straks elk een voet in één van de sloffen steken. Als ze elkaar aanraken, verschijnen er lichteffecten in een hart op de achtergrond.
Dat zorgt voor een bijzonder fotomoment voor het Paleis der Fantasie. In de achterwand van het podium zijn speakers verwerkt om het speciale effect kracht bij te zetten. Het is nog niet duidelijk wanneer de interactieve toevoeging af moet zijn.
Het concept doet denken aan de Magische Liefdesbron die in de jaren vijftig in de Efteling te vinden was. Verliefde stelletjes konden destijds plaatsnemen op een verhoging bij een fontein. Als ze elkaar aanraakten, kleurde het water van de fontein rood.

Danse Macabre blijft langer open: Efteling stelt onderhoud vijf weken uit
Gisteren, 17.31 uur
Tips van de redactie
Na gemiste deadline hangt Dolfinarium dwangsom van 20.000 euro boven het hoofd
Efteling-bezoekers grijpen naar ondertiteling omdat ze Brabants accent niet verstaan in Villa Volta
Eerste werkzaamheden zijn begonnen: hier komt de nieuwe achtbaan van de Efteling













