Eerste concepten voor waterpark bij Dolfinarium Harderwijk
30-01-2017, 17.35 uur
FOTO'S Het Dolfinarium in Harderwijk gaat een enorm waterpark bouwen. Looopings heeft bouwplannen van de uitbreiding boven water weten te halen. Er zijn meerdere heftige waterglijbanen en wildwaterbanen gepland.
Komende zomer moet het eerste gedeelte af zijn. Die fase bestaat uit een grote waterspeelplaats met glijbanen voor kinderen. Om de rest van het project te realiseren, is waarschijnlijk een wijziging van het bestemmingsplan nodig. "Welke attracties er na de eerste fase precies bij komen, staat nog niet vast", reageert directeur Bert van de Hoef. "Dit zijn slechts concepten."
Het Dolfinarium slaat met het openluchtwaterpark een nieuwe weg in. De directie wil de komende jaren focussen op attracties en educatie in plaats van shows met dieren. Het aantal dolfijnen in het zeedierenpark is het afgelopen jaar al fors teruggebracht.


Na gemiste deadline hangt Dolfinarium dwangsom van 20.000 euro boven het hoofd
21-08-2026, 21.32 uur
Dolfinarium opent binnenspeeltuin later dan gepland: onderdelen te laat geleverd
30-07-2026, 12.49 uur
Alle 140 kamers in één keer weg: bedrijf huurt Efteling Grand Hotel volledig af
19-08-2026, 22.21 uur
Tips van de redactie
Efteling-directeur vreest dat de Efteling 'wegzakt' zonder nieuwe natuurvergunning: 'Ja, dan hebben we een probleem'
Woezel & Pip-pretpark krijgt nieuwe attracties: boomstambaan en schommelschip op komst
Nieuwe Efteling-attractie komt in beweging: eerste armen geplaatst bij testopstelling Ravenring













