Looopings

Welkom!

Je maakt helaas gebruik van software die onze advertenties blokkeert. Dankzij reclamebanners kan onze website blijven bestaan.

Help Looopings door je advertentieblocker op dit domein uit te schakelen.

De site is dan weer zichtbaar. Bedankt!

Leveranciers

Vliegsimulator op slechts 90 vierkante meter: flying theater heeft geen megahal meer nodig

VIDEO Een flying theater hoeft geen enorme ruimte meer op te slokken. Tot nu toe vergden vliegsimulatoren doorgaans een enorme hoeveelheid ruimte. Een Turkse attractiebouwer heeft een compacte uitvoering ontwikkeld, bedoeld voor kleinere parken of winkelcentra. Het concept kan ook ingezet worden als losstaande attractie. 90 vierkante meter is voldoende om de beleving te realiseren.

DOF Robotics presenteerde het systeem deze week op pretparkbeurs IAAPA Expo Europe in Londen, onder de noemer spherefly. Het principe blijft hetzelfde: bezoekers nemen plaats in een hangende gondel en zweven met bungelende benen synchroon mee met de filmbeelden. Op die manier krijgen passagiers het gevoel dat ze vliegen.

Wind, geuren en nevel versterken dat effect. Voor de beelden gebruikt de fabrikant een koepelvormig ledscherm. Er zijn uitvoeringen mogelijk met vier tot tien zitplaatsen. Het beschikbare filmaanbod omvat naast landschappen en steden ook nieuwe samenwerkingen met merken als Transformers en De Smurfen. 



Meer leveranciers
Populair

Tips van de redactie

Looopings op InstagramLooopings op Instagram
Looopings verscheen eerder bij o.a.:
NOS NU.nl RTL Nieuws AD De Telegraaf de Volkskrant NRC Handelsblad Trouw EenVandaag Hart van Nederland Shownieuws Editie NL Het Financieele Dagblad ANP NPO Radio 1 NPO Radio 2 NPO 3FM VPRO Gids BNR Nieuwsradio Quote Tweakers Radio 538 Radio 10 Omroep Brabant NH Nieuws Omroep Gelderland RTV Oost Omroep West RTV Utrecht L1 Nieuws Omroep Zeeland Omroep Flevoland RTV Drenthe Dagblad van het Noorden Noordhollands Dagblad De Limburger de Gelderlander de Stentor Tubantia BD ED BN DeStem PZC VRT NWS Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad De Standaard De Morgen Gazet van Antwerpen Het Belang van Limburg RTBF RTL info Sudinfo