Apenheul verkoopt eigen gorillabeeld voor 85 euro
12-09-2026, 14.49 uur
Apenheul komt met een bijzonder souvenir. Het Gelderse dierenpark heeft een kleine uitvoering laten maken van een bekende blikvanger: het grote gorillabeeld dat bij de toegangspoort van Stadspark Berg & Bos staat. Daar wandelen bezoekers langs voordat ze de entree van Apenheul bereiken.
Het apenpark vraagt 85 euro voor het souvenir, dat in een beperkte oplage verschijnt. Men spreekt over "een uniek stukje Apenheul om mee naar huis te nemen". De opbrengst gaat voor een deel naar een bouwproject. "Met je aankoop draag je bij aan de realisatie van de Gorillavallei."
Het beeldje, met een gorilla op een rotsvormige voet waar het Apenheul-logo op staat, is vanaf vandaag verkrijgbaar in de souvenirwinkel bij de in- en uitgang. Dat logo ontbreekt overigens op het grote voorbeeld: buiten staat het dier op een zwerfkei.
Op tijd
In de aankondiging spoort Apenheul geïnteresseerden aan om snel langs te komen. "De oplage is beperkt, dus zorg dat je er op tijd bij bent!" Hoeveel exemplaren er zijn gemaakt, wordt niet vermeld. De dierentuin is nog dagelijks geopend tot begin november.

Winteropening Apenheul keert terug: nieuwe partner voor Winterheul
05-10-2026, 13.15 uur
Luiaards uit nachtdierenverblijf gehaald: nu in daglicht te zien tussen de apen
18-09-2026, 10.28 uur
Zwarte brulapen lopen voor het eerst los tussen de bezoekers in Apenheul
24-08-2026, 13.08 uur
Alleen nog vegetarische kroketten in Apenheul: '85 procent CO2 bespaard'
20-07-2026, 11.45 uur
Nieuwsbrief
Tips van de redactie
Directeur Ouwehands Dierenpark hoopt dat dierentuinen over twintig jaar niet meer bestaan
Spiegeltent voor boze koningin verrijst in de Efteling: eerste foto's
Betalen per attractie in Toverland is populair: extra dagen toegevoegd












