Marcel Schonenberg was zeven jaar lang directeur van Walibi Holland. Onder zijn leiding veranderde het park meerdere keren van naam, koers en eigenaar. Hij zag attracties komen en gaan. Natuurlijk heeft de beste man nog steeds een binding met zijn oude werkplek. Zo iemand laat je dus niet bepalen welke toeristische bedrijven in Flevoland een prijs moeten krijgen, want dan kun je er donder op zeggen dat Walibi aan de beurt komt. En jawel: Walibi Holland is één van de twee kanshebbers voor de Flevius Award, waarvoor Schonenberg in de jury zit. Er kwamen meer dan 46 aanmeldingen binnen en onze oude vriend viste spontaan 'zijn' pretpark uit de hoge hoed. Aanstaande woensdag wordt de award uitgereikt. Jammer voor Landal Waterparc Veluwemeer, maar dit is dus een gelopen race. Alhoewel... Eén van de andere juryleden werkt al vijfentwintig jaar voor het Algemeen Dagblad. We weten hoe ze daar over Walibi denken.
Meer Walibi Holland
De grootste concurrent van Walibi in de omgeving is Landal Waterparc? Wat een kutprovincie. Blij dat ik er niet zit.
Gerard - 14-01-2012, 19:26
Van de site: "Het doel van de Flevius Award is het nadrukkelijk waarderen van de sector toerisme en recreatie door ondernemingen en organisaties in deze sector te stimuleren en te motiveren in hun bedrijfsvoering en hen uit te dagen innoverende en vernieuwende producten aan Flevoland toe te voegen en/of te behouden."
Nou. Is dat even positief voor de bezoekers van Walibi.
Malse Koningin - 14-01-2012, 20:47
Die Flevius Award is net zoveel waard als al die awards van Slagharen. Ik zie een overeenkomst?
LVT - 14-01-2012, 20:50
Als de prijs nou was dat het gewonnen park gesloopt zou worden snap ik dat ie voor Walibi kiest. Wie wilt er nou maartoe, da klote parkje.
Henkie - 14-01-2012, 21:20
de gewonnen prijs is om te stimuleren en te motiveren in hun bedrijfsvoering en hen uit te dagen innoverende en vernieuwende producten aan Flevoland toe te voegen en/of te behouden. Nou ben benieuwd....
Arie - 14-01-2012, 21:39
Walibi heeft helemaal geen Flevius Award nodig. Het enige wat Walibi nodig heeft zijn bulldozers en sloopkogels. Platgooien die zooi!
Sprookjesbosmongool - 14-01-2012, 22:40
Gvd, wie is toch die badmongool die onder mijn nick zit te posten, ik stem voor een registratiesysteem Looopings! Ontopic: slaat natuurlijk weer helemaal nergens op dit, totaal niets innoverend aan dat kutpark waar nu na de splash battle een 13123 in een dozijn cheapass 4d-film. Misschien vinden ze de strategie van attracties weggeven wel interessant.
Arie - 14-01-2012, 23:34
Flevius award? Is dat niet gewoon iets wat de plaatselijke ondernemersvereniging uitreikt?
Fart de Boer - 15-01-2012, 12:30
tinus - 14-01-2012, 23:58
Die vraag is dus grotendeels al beantwoord?
Malse Koningin - 15-01-2012, 13:08
U dus ook. Ga u schamen in een klein openbaar toilet! Of heeft u, misschien net als 'tinus', een verslagje gelezen waarin het genoemd werd? ; - )
Stijlvol - 15-01-2012, 14:37
Ik heb 'm gezien maar daar had ik de vraag niet van vond het gewoon lachen :p
tinus - 15-01-2012, 15:43
Malse Koningin - 15-01-2012, 14:54
In dat geval mijn verontschuldiging, Malse Koningin.
Stijlvol - 15-01-2012, 22:33
Ik wil toch even een lans breken voor Dhr Schonenberg. Ik heb deze man echt als een integere man leren kennen en zeker in zijn huidige werk kan hij het niet maken een voortrekkersrol te nemen in deze.
Uiteraard zal hij zijn voorkeur hebben maar weet dan ook dat hij bij meerdere parken heeft gewerkt en in meerdere zaken in Flevoland betrokken is. Wat mij betreft dus een beetje kort door de bocht.
Henk van den Bos - 17-01-2012, 15:58
Niet - zoals door velen hier voorspeld - Walibi heeft de Flevius Award gewonnen maar het Uit-je-tent-kampeerweekend.
Geen belangenverstrengeling van Marcel Schonenberg dus. Probleem opgelost!
Mrs P - 19-01-2012, 14:54
Reageren op dit artikel is uitgeschakeld.
Nieuwstip? Mail ons.